۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/03/23 نشست تجليل از كشتي گيران نوجوان و نونهال سربيشه
نشست تجليل از كشتي گيران نوجوان و نونهال سربيشه
نوجوانان و نونهالان كشتي گير شهرستان سربيشه همراه تيم كشتي استان خراسان جنوبي موفق به كسب مقام سوم به صورت مشترك با تيم كشتي تركمنستان شدند.
فلاحي فرماندار شهرستان سربيشه كه در نشست تجليل از كشتي گيران شهرستان سخن مي گفت ضمن اعلام اين خبر، شهرستان سربيشه را يكي از ظرفيت هاي مهم و تاثير گذار استان در حوزه ورزش كشتي دانست و از زحمات كساني كه در اين مسير كمك كرده اند تشكر كرد.
فلاحي ،سربيشه را قطب كشتي استان برشمرد كه در صورت توجه مي تواند زمينه حضور و عرض اندام كشتي استان در سطح ملي و حتي بين المللي را فراهم آورد
وي افزود در دنياي پر ازرقابت امروز ،استعدادها و خلاقيت هاي فردي و گروهي نيازمند توجه و مديريت علمي است و حركت به صورت سنتي در اين مسير به معني هدر رفتن استعدادها و ظرفيتها خواهد بودبنابراين بايد دستگاه متولي در اين حوزه متناسب با اين ظرفيت و استعداد تلاش همراهي نمايد و اين در شرايطي است كه متاسفانه گاهي در انجام مسئوليت هاي قانوني هم كوتاهي و بي توجهي هاي را شاهد هستيم كه در اين زمينه دستگاه متولي در انجام وظايف قانوني خود كوتاهي مي نمايد.
فلاحي با اشاره به سابقه درخشان شهرستان در برخي زمينه هاي ورزشي افزود:بررسي روند كسب اين افتخارات نشان مي دهد كه اين پيروزي ها مرهون حضور يك مسئول دلسوز و همراه بوده و امروز نيز موفقيت كشتي شهرستان نيازمند همراهي جهادي اداره ورزش و جوانان است كه متاسفانه اين گونه نيست وصرف انجام تكاليف اداري نمي تواند پاسخگوي اين نيازمندي باشد.
فرماندار سربيشه ضمن تشكر از دستگاه هايي كه علي رغم نداشتن مسئوليت مستقيم در اين حوزه ،ورزشكاران و تيم كشتي را ياري كرده اند و جاي خالي مدير ورزش و جوانان را پركردند،خواستار تداوم اين روند براي كمك به جوانان و ورزشكاران شد و در همين راستا مقرر شد با حمايت فرمانداري و همكاري شوراي شهر سربيشه و شوراي اسلامي شهرستان اردوهاي تداركاتي خارج از استان براي كشتي گيران شهرستان برگزار و همچنين درخصوص تامين فضا و امكانات مناسب براي اين عزيزان تصميماتي اتخاذ شد.
در پايان با اهداي لوح تقدير از كشتي گيران نو نهال و نوجوان تجليل گرديد.
 
تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal